Автор Тема: Къде е мусаката?  (Прочетена 18070 пъти)

pmp

  • Гост
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #15 -: 14 Май, 2010, 13:38:07 »
абе като казахте младоженеца...->
всички сте канени на сватба!
« Последна редакция: 14 Май, 2010, 13:41:46 от pmp »

acen1975

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #16 -: 14 Май, 2010, 18:32:12 »
и аз съм тук бре  :D

хитър си като стадо лисици.....

acen1975

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #17 -: 14 Май, 2010, 19:13:05 »
и аз съм тук бре  :D
хитър си като стадо лисици.....


Ти май излезе по-хитър и искаш да ни кажеш, че това е SAHIBчо, навлякъл Асеновата кожа  :o

съмнявам се ,че сахибчо има креативността да направи такова нещо....някой друг ще да е.......
   явно голямо "впечетление" съм направил на някой,че чак да бърза да се регистрира с моя ник.....

acen1975

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #18 -: 14 Май, 2010, 19:42:46 »

Асене,Аз не съм администратор и нямам пълномощията, но Dodo2 се надявам бързо да постави нещата на мястото си и Асен да си е пак Acen1975 :)
Ти и Пунди го тръшна, аз го довърших само ;)

Magic отговори на ходатайственото ми писмо и ти е възстановила правата (и на Спиридон) в "родния" ни форум. Не 'и се сърди - тя просто няма време да чете и да разбира кой крив - кой прав, така че се случва да изгони най-високия палавник с крака върху последния чин, а не най-тъпия фукльо, седнал на първия чин.

аз лично на пунди съм му голям фен,за мен този човек е гениялен.
   дори и нарочно в последните години не съм "спорел" с него,защото когато го "ръчна" и той се покриваше......
   но иначе той бе един от малкото,заради които отварях имоти.нет
   

acen1975

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #19 -: 14 Май, 2010, 20:05:02 »



Magic отговори на ходатайственото ми писмо и ти е възстановила правата (и на Спиридон) в "родния" ни форум. Не 'и се сърди - тя просто няма време да чете и да разбира кой крив - кой прав, така че се случва да изгони най-високия палавник с крака върху последния чин, а не най-тъпия фукльо, седнал на първия чин.

на медик аз не и се сърдя,тя ми е безлична.
  просто 2008 ,когато ставаха подобни ексцесии й казах да уволни продавач и подобни админо-модератори,които само й съсипват форумите.
     сахибчо е новата кожа на "продавач".......сега хора,на които тя  плаща, тотално я вкараха вътре.
    междудругото,както знаеш не съм ходатайствал на никой за отваряне на нов форум,макар,че ми предложиха една камара хора.нямам и нищо общо с отварянето на този сайт.
     че дори и на никой не казах ,че съм баннат,едва няколко дни след това имотен балон ме пита в инвестора,защото не може да ме намери.....
  та..нямам пръст в "щурма" на имоти.нет,нито ме интересува.
 но явно аз бях повода,защото стана след като форумците разбраха,че имам бан.........но дори и аз да съм повода,нямам  пръст в това,както и причините са,че много народ отдавна им е писнало от модерирането на наглеци като туинки уинки и продавач.
     та....просто съм страничен набюдател и не искам да взимам страна,защото не ме интересува....и знам,че МОГА ДА ПОВЛИАЯ
   все пак я съжалявам до някъде меджик,защото и доходите отрекламата в имоти.нет е паднала драстично,а сега както е тръгнало и ще си загуби форумния трафик.......ще има глад в бъдеще...
  но все пак това си е бизнес-добрите бизнесмени биват награждавани с растеж,лошите със спад.......кат си плащаш на админи да ти гонят трафика,съответно губиш трафик изчезва......просто е.......а прекалиш ли
  в наглостта си,ето я и развръзката:)
 тия туинки уиковчета са уникални тъпендери и знаех,че рано или късно сайта ще бъде наказван за неправилния мениджмънт.

acen1975

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #20 -: 14 Май, 2010, 20:26:42 »
тия туинки уиковчета са уникални тъпендери и знаех,че рано или късно сайта ще бъде наказван за неправилния мениджмънт.
Наблюденията ми показват, че форумът там няма никакво значение за посещаемостта. Напротив, така е даже по-добре за imoti.net . Форумът за цените беше един трън, постоянна арена за конфликти между противоречиви интереси и между умни, съдържателни хора и елементарни човечета с мания за величие. Сега този трън няма да вреди на реномето на имоти.нет. Другите форуми там си функционират нормално.


ооо,напротив,в момента има яка посещаемост,заради цирка,който стана и всеки се интересува за развръзката.....за тва никой не пише,но посещенията са яки.
    но ако никой не продължи да пише,или пишат само скучни аборигени,постепенно трафика драстично ще намалее,вЕрвай ми....
    сега всеки клика,че да види има ли нещо ново........но с времето ша гледкаш как трафика ще им рухне.

Muza

  • Гост
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #21 -: 14 Май, 2010, 22:18:06 »

хехе Браво! Майсторски финт му се вика това... :) 8)

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #22 -: 14 Май, 2010, 23:19:29 »

Ето ми го и младоженеца... С целия си блясък вече. :) Остана и булката да се появи и да продължим купона  8)

*drink11* *drink10* *drink9* *drink8* *drink7* *drink6* *drink2* *drink5* *drink4* *drink3* *drink1* *beer*


Ето ме и мен в целия ми блясък !

 3-та сватбена рокля шия,  много бързо ги израствам!


Muza

  • Гост
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #23 -: 14 Май, 2010, 23:27:56 »

Ето ми го и младоженеца... С целия си блясък вече. :) Остана и булката да се появи и да продължим купона  8)

*drink11* *drink10* *drink9* *drink8* *drink7* *drink6* *drink2* *drink5* *drink4* *drink3* *drink1* *beer*


Ето ме и мен в целия ми блясък !

 3-та сватбена рокля шия,  много бързо ги израствам!


Хехе аватарът ти е зашеметяващ!  :D 8)

Muza

  • Гост
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #24 -: 14 Май, 2010, 23:33:18 »
За Онзи Асен, дето не е този, а само се прави на него... предложение за нов ник... :D :D :D

Survivor - Eye Of The Tiger (Official video clip)


Докато ни гледаш сеира, може и да ти хареса при нас... :)


regata

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #25 -: 14 Май, 2010, 23:35:02 »
  elissa,голямо чакане изчакахме да се появиш  *drink3*  *drink3*  *drink3*
 
   
Jay Sean - Down ft. Lil Wayne


    :)  :D  8)

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #26 -: 14 Май, 2010, 23:58:41 »
Регатка, важни глупости за вършене възпрепятстваха появата  ;)  но съм приятно изненадана от новото начинание, но най-вече от набора напитки в емотиконките  :D В онзи форум бяха много стиснати в това отношение !  ;)

За теб, Муза, Филката и ... всички сватбари!   ;)

Elvis - Return To Sender



elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #27 -: 15 Май, 2010, 01:01:49 »

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #28 -: 15 Май, 2010, 01:35:23 »
Трудничко ще ти е с v-boxa! Ама пробвай!  ::)

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: Къде е мусаката?
« Отговор #29 -: 15 Май, 2010, 01:40:10 »
Няма ли в опциите нещо от сорта какви клипове може да се добавят? И да го разрешиш v-box.