Форум за собственици на имоти > Кадастър

Въпроси

<< < (3/4) > >>

admin:

--- Цитат на: Filip в 26 Ноември, 2010, 18:00:43 ---Продава се но с ПКБ. Цената  като се преобразува в левчета е поносима.И трябва да се изчака министъра да даде заповед за продажба и така. Замяна не става нали ги забраниха и казаха тцъ.

--- Край на цитат ---

Абе каките от поземлена комисия не те ли светнаха за комасация при общи граници

Filip:
Тцъ не са. Дадаха информация за другите ниви ,които граничат с  моята. Декари, собственици и др. Каката каза,че не зависи нищо от тях  и ,каквото им наредят това е .И ми каза да ходя в OД Земеделие и ходих и там и едно засукано маце ,което отговаря за тези неща каза,че се продава но с ПКБ -та и ще се чака заповед на министъра за това.

Filip:
Бившите собственици на тази нива са взели през 2002г. ПКБ-та и затова нивата сега е държавна. Иначе  ,като ходих до селото да питам за другите собственици на съседните имоти беше голяма веселба. в 10 и нещо тази сутрин намерих кмета в кръчмата. Аз пих чай с мед него го черпих водка и няк'во безалкохолно цялата работа 2.20лв. Отивам да живея постоянно там.  :)

admin:

--- Цитат на: Filip в 26 Ноември, 2010, 20:44:20 ---Бившите собственици на тази нива са взели през 2002г. ПКБ-та и затова нивата сега е държавна. Иначе  ,като ходих до селото да питам за другите собственици на съседните имоти беше голяма веселба. в 10 и нещо тази сутрин намерих кмета в кръчмата. Аз пих чай с мед него го черпих водка и няк'во безалкохолно цялата работа 2.20лв. Отивам да живея постоянно там.  :)

--- Край на цитат ---

Влизай в час и престани с този чай.Не се става уважаван собственик по тоз начин.Успехи със засуканата, и внимавай.Надушват те пачката с нотариални актове.

Filip:
ОК и благодаря! Дано има успехи на всички фронтове ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия