Форум за собственици на имоти > Земеделие

Облага ли се земеделска земя?

<< < (2/3) > >>

собственик 31:
Трябваше да го делим с роднини които живеят в София, а пък земята е в Радомир, 1дка от които е в един заселен с къщи квартал и затова реших че ще си делнеме комисионната с брат ми. Този 1дка остава за нас, но все пак ми се видя голяма таксата за делба. Това ми е най-пресния имот от миналата седмица и затова не съм в час изобщо. Поред се пада сигурно 10-тият, което ще подразни сривлогарите във форума. Какви маскарадни игри и карнавали им готвя адаш, не е истина ;D

OwnerBG:

--- Цитат на: собственик 31 в 26 Ноември, 2010, 23:25:15 ---Трябваше да го делим с роднини които живеят в София, а пък земята е в Радомир, 1дка от които е в един заселен с къщи квартал и затова реших че ще си делнеме комисионната с брат ми. Този 1дка остава за нас, но все пак ми се видя голяма таксата за делба. Това ми е най-пресния имот от миналата седмица и затова не съм в час изобщо. Поред се пада сигурно 10-тият, което ще подразни сривлогарите във форума. Какви маскарадни игри и карнавали им готвя адаш, не е истина ;D

--- Край на цитат ---

При кой сте изповядвали ззделките.Набил ви е двойна такса.Така е по закон ама по столичните нотариуси не върви.Че ще измрат от глади.

собственик 31:
Май грешно се изразих. Таксата е на едната страна за делбата на 15дка. Разделихме си тази такса с брото. Това е може и да е скъпо но ни драха в Радомир. Нищо чудно като за последно ;D

OwnerBG:

--- Цитат на: собственик 31 в 26 Ноември, 2010, 23:46:19 ---Май грешно се изразих. Таксата е на едната страна за делбата на 15дка. Разделихме си тази такса с брото. Това е може и да е скъпо но ни драха в Радомир. Нищо чудно като за последно ;D

--- Край на цитат ---

Май аз не разбрах.1000 лева за 15 декара делба.Изззбикаляй ги тез кръвожадници.Това със скиците ли е, или само натарусу.

собственик 31:
Пак не съм бил точен. 500лв. за 15дка земя. ;D Общата ми такса на мен и брат ми.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия