Автор Тема: За най-важното ... останалото!  (Прочетена 4662 пъти)

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
За най-важното ... останалото!
« -: 15 Май, 2010, 02:51:23 »
Нещата за развлечение не са "нещо останало", мисля аз! В този смисъл това крайно и последно място във форума не ми се нрави. Понякога тази тема може да е  ПО- значима от доста ВАЖНИ ГЛУПОСТИ! Додо, помисли дали трябва да се намираме точно тук! Ако си ни подредил по приоритет, уверявам те, че темите за ... "останалото" са не по-малко важни. От тях идва и първото и второто. Ако трябва да се изживяваме като "десерт" поне ни сложете в тема "диабетици". Ясно е, че не е "лъжица за всяка уста", но не пречи ...  8)

Brende Lee - Sweet Nothings

 
« Последна редакция: 15 Май, 2010, 03:02:49 от elissa »

Muza

  • Гост
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #1 -: 15 Май, 2010, 11:11:02 »

:)

Изчаквах Ели да се появи и да се ориентира...

Тя има качествата и най-важното - опит за модератор.

Поли също. Като я чета в имоти.нет, виждам, че все още, няма нагласа да се присъедини към нас.

И другият човек е Регатка. Тя има всички добри качества и добра преценка. Ще бъде справедлив модератор.

Ще ги предложа в темата за модератори, но  си е свързано по един или друг начин с темата и автора и.

:)

Muza

  • Гост
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #2 -: 15 Май, 2010, 13:44:33 »

Ели,

Виж какво стана. Докато се появиш, каквото каза и Додо веднага изпълнява. На няколко пъти напомням за раздел за благотворителност, както и за аналог на  - , може и ... Ама, няма!

Аз уж съм модератор, пък всъщност съм "лукова глава" ... хехе  :D *drink5*

Та, ще те моля, да ходатайстваш, ако може...  :D 8) *flower1* *flower2* *drink4*

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #3 -: 16 Май, 2010, 14:34:21 »

Ели,

Виж какво стана. Докато се появиш, каквото каза и Додо веднага изпълнява. На няколко пъти напомням за раздел за благотворителност, както и за аналог на  - , може и ... Ама, няма!

Аз уж съм модератор, пък всъщност съм "лукова глава" ... хехе  :D *drink5*

Та, ще те моля, да ходатайстваш, ако може...  :D 8) *flower1* *flower2* *drink4*


Додкооо, душичкааа, виж как любезно те молим за една темичка ! Хайде пък в замяна 5 урока (по пеене) безплатно от кака ти лисса!  ;) И кака Муза ще почерпи!

Muza

  • Гост
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #4 -: 16 Май, 2010, 14:59:49 »
Елииии,

Грешка нямаш! Има вече раздел Благотворителност. :) *flower1* *flower2*

В предния форум (безплатния) Скитър беше направил такъв раздел. Въздържах се да пусна веднага тема в него, от етични съображения. Все пак, човекът който инициира преди година и половина, беше Наската. Мисля, че редно беше да се изчака и той да си  пусне пръв, ако реши все пак да се присъедини.

Предложението на Регатка бе, да не е само една тема. Отделни теми. Аз подкрепих, защото така няма да се затрупва информацията за различните начинания, деца - малки големи и още по-големи... :)

Мислех си първата тема да е опазването на децата. Причините - защото често забравяме да ценим това, което имаме. Това е само някаква символика. Няма значение. Хайде, почни ти този раздел. Все пак ти го извоюва. :) *flower2*


elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #5 -: 16 Май, 2010, 15:16:44 »
Муза, нито знам кой е Скитър ::) нито кой е предишния (безплатен) форум, ни кой платен. Вече така се ошашавих от нови неща, че вече нищо не разбирам. Но щом си писала да ходатайствам - ходатайствам! Сори, ако съм объркала нещо!  ::)

elissa

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #6 -: 16 Май, 2010, 15:24:56 »
Готово :) чаках да се реши каква ще е структурата ама сложих пък после можем да преместим. Кога е първия урок?

П.П. Може ли всеки да се научи да пее, даже и да не е пял никога?


Додко, мерси за което!  *beer*
А за пеенето, поне аз вярвам, че всеки който може да говори, може и да пее. Може да не е като Доминго, но има алтернативи, като мелодично говорене например ... все е нещо! Ако не, аз ще пея, ти ще се вмъкваш с по едно "Йеее", "Ооооуурайт" и т.н.

Lisa Stansfield and Barry White - All around the world



Muza

  • Гост
Re: За най-важното ... останалото!
« Отговор #7 -: 16 Май, 2010, 15:27:37 »
Ели,

Нищо не си объркала! Даже подреди! Аз малко повече обстоятелствена бях, с цел да те въведа в развитието.
Явно, не съм го направила добре. Не е толкова важно сега. Айде, пусни ти първата тема... :) *flower2* *flower1* *drink11* 8)