Автор Тема: Как да съберем сумите от некоректни съсобственици  (Прочетена 3620 пъти)

tmilanov

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
 Здравейте, Живея в един от комплексите на София, на 7-мия - последен етаж. В нашия вход моето жилище се явява последен консуматор на вода. Тръбите са достатъчно стари и изгнили. Много пъти опитвах да убедя съседите под мен, че трябва да сменим тръбите защото при мен няма достатъчно вода, но всеки път получавам отговора: нямаме пари. На тази приказка, която я слушам от 38 години им задавам въпроса: Защо ме наказвате аз да нямам вода, след като вие не искате да плащате? Въпроса ми остава без отговор и ме гледат насреща мигайки като плъх в брашно. Оплаквам се на домоуправителя, споделям с другите съседи, но въпросното семейство не се трогва от нищо! Дължат сметка на входа за над 400,00 лв, но продължават да ползват асансьор, стълбищно осветление без да се вълнуват, че са на нашия гръб. Помогнете с юридически съвет или по някакъв друг начин какво да направим за да ги накараме да си плащат редовно както членския внос така и ремонтните разходи! Благодаря предварително!